Skip to main content

Webdesign – tvorba a design www stránek

Vytváříme moderní grafický design pro všechny druhy webů a e-shopů. Připravujeme grafické náhledy pro menší weby i rozsáhlé webové prezentace včetně veškerých implementovaných funkcí.

Při tvorbě grafických návrhů klademe důraz na efektivitu, rentabilitu, příjemný vzhled, intuitivní uživatelské prostředí, responzivitu a SEO optimalizaci pro vyhledávače.

V případě zájmu zajistíme komplexní služby projektové tvorby webu – vlastní tvorbu webových stránek včetně počáteční analýzy klíčových slov, rezervaci domény, webhosting, správu i marketingovou podporu.

Internetové obchody
Rádi připravíme grafický návrh Vašeho e-shopu s ohledem na Vaše potřeby, finanční představy a požadavky. Vycházíme z mnoha let zkušeností s webovými stránkami pro širokou škálu klientů.

Microsites
Potřebujete-li vytvořit webovou prezentaci pro úzce specializovaný produkt nebo službu, připravíme Vám grafický design Microsite, neboli malé webové stránky. Microsite je moderní marketingový nástroj ideální např. k propagaci novinek, soutěží, zvýhodněných služeb, ale také k budování značky.

webdesigngrafika - Silic Média Creative

Dobrý dojem při prvním setkání

Responzivní design

Responzivní design
Špatně zobrazený web rozhodně není dobrou vizitkou, a to že není připraven na prohlížení přes mobilní zařízení, nemůže být omluvou. Responzivní design považujeme v dnešní době za samozřejmou vlastnost dobré webové prezentace. Procento klientů/uživatelů, kteří přistupují na Vaše webové stránky přes různá mobilní zařízení, rok od roku roste. V dnešní době jsou dokonce neresponzivní stránky ze strany webových vyhledávačů penalizovány a tím pádem se při vyhledávání umísťují na výrazně horších pozicích.

Můžeme pro Vás navrhnout webdesign?

  Vaše jméno*

  Váš email*

  Předmět

  Vaše zpráva*

  Opište kontrolní kód
  captcha