Skip to main content

Tvorba 3D vizualizací

V dnešní době je 3D grafika nejčastější a také nejrealističtější formou vizualizace.
Trojrozměrná grafická vizualizace nachází uplatnění v mnoha oblastech – od produktového designu, přes obaly až po architekturu a bytový design. V každém případě se objekt nejprve modeluje ve 3D prostředí, následně se nanáší barvy či textury a specifikují se skutečné vlastnosti materiálů.
Dále se vytváří nasvícení scény (důraz se klade na realističnost světel a stínů) a na závěr se celá takto připravená scéna renderuje – výpočtem se vytváří 2d obraz.
Naše grafické studio se zaměřuje zejména na tvorbu dokonalých 3D vizualizací produktů, obalových designů a také architektonických interiérů i exteriérů. Mimo jiné připravujeme také vizualizace log a reklamních poutačů včetně animace.
V poslední době nabývá 3D grafika dalšího podstatného významu, a to v oblasti 3D tisku. Aby se dosáhlo kvalitního výtisku 3D prototypu, je třeba vytvořit model splňující požadavky 3D tiskárny.

3D vizualizace - Silic Média Creative

3D vizualizace při vývoji produktů.

  Díky 3D vizualizaci máte již dopředu dokonalou představu o budoucí podobě vyvíjeného produktu.
  Ve spojení s 3D tiskem se pak jedná o nejefektivnější způsob vytváření prototypů.
  Již samotná vizualizace často odhalí různé vlastnosti, příp. problémy v konstrukci nebo designu a díky tomu lze snadněji a hlavně včas hledat případná řešení.

  Můžeme pro Vás vytvořit 3D vizualizaci?

   Vaše jméno*

   Váš email*

   Předmět

   Vaše zpráva*

   Opište kontrolní kód
   captcha