Skip to main content

DTP studio & Signmaking, obalový design

Vytváříme grafické návrhy a kreativní koncepty na přání tak, aby maximálně vystihovaly Vaše představy. Ať už se jedná o kreativní nebo čistě funkční grafiku, rádi s Vámi prokonzultujeme zadání a doporučíme řešení přímo pro Vaši cílovou skupinu.

Nabízíme širokou nabídku grafických služeb
od přípravy vizitek, přes veškeré grafické úpravy, předtiskové korektury, zalamování do publikací až po náročné DTP práce. Rádi vám navrhneme grafický vzhled a zajistíme tisk i dopravu zakázky až k vám.

Signmaking
Zajistíme pro vás návrhy i realizaci reklamních polepů, řezané reklamy, světelné reklamy, navigačních a reklamních tabulí, polepů aut atd. To vše tak, aby vše bylo v souladu s vašimi požadavky i firemní identitou.

Obalový design
Obaly jsou nedílnou součástí každého výrobku. Obaly slouží jednak jako ochrana produktů, ale také jako nosiče reklamního sdělení. Individuální design obalu pomáhá odlišit produkty od konkurenčních a zároveň podporuje prodejnost. V našem grafickém studiu vytváříme grafické návrhy obalů s cílem zaujmout spotřebitele a podpořit prodej.

DTP Studio - Silic Média Creative

Obal prodává!

Můžeme pro Vás vytvořit poutavou grafiku?

Nepodceňujte obal...

Obal hraje velmi důležitou roli při utváření image výrobku. Každý obal pomáhá identifikovat produkt a výrobce a zároveň umožňuje rozeznat značku a odlišit ji od konkurence. Obaly zásadním způsobem ovlivňují vnímání hodnoty a kvality výrobku a v neposlední řadě podporují prodejnost.

Hlavní atributy obalového designu.

Atributy obalového designu hrají rozhodující roli při výběru produktu spotřebitelem. Mezi nejdůležitější atributy obalů patří originální tvar (může být i atypický), barevné provedení a v neposlední řadě také často opomíjený způsob manipulace s obalem. Praktičnost, skladování, recyklace či dlouhodobé využití obalu jsou další atributy, které mají vliv na image a prodejnost výrobku.

  Vaše jméno*

  Váš email*

  Předmět

  Vaše zpráva*

  Opište kontrolní kód
  captcha